Na úvodní stránku

Pozvánka na Jarní turnaj mládeže

TAMeK

2015-04-14

Pozvánky

Přečteno: 1546

Komentářů: 0


Zveme vás na sérii pátých turnajů Velké ceny Centra zábavy Karlín stolního tenisu, které proběhnou v provizorních podmínkách Billiard clubu Harlequine v Praze 10 Vršovicích.


O víkendu 25. a 26. 4. 2015 pokračuje Velká cena Centra zábavy Karlín pátými turnaji dvouher a čtyřher stolního tenisu. Protože sokolovna v Ďáblicích ještě nebude v tomto termínu k dispozici, proběhnou turnaje opět v provizorních podmínkách Billiard clubu Harlequine, Oblouková 6 až 8, Praha 10 – Vršovice.

 

S ohledem na specifické podmínky Harlequine jsou opět i netradiční časy a navíc požadujeme přihlášky dopředu. Podrobnosti najdete v aktualizovaných propozicích v kalendáři akcí. Pokud by v některé kategorii došlo k výrazně menší účasti, vyhražujeme si právo posunu časů harmonogramu dané kategorie. O této změně bychom vás informovali emailem den po uzavření přihlášek, jímž je středa 22. 4. 2015. Po tomto termínu se lze přihlásit jen výjimečně, pokud budou v losovacím plánu volná místa a za zvýšené startovné 150,-- Kč (normální startovné je 100,-- Kč).

 

Časové změny se mohou týkat u nejmladších a mladších žáků posunutí začátku turnaje a tím i prezence do turnaje na pozdější čas (nejpozději však na 13.00 hodin) a u starších žáků a dorostu naopak může dojít posunutí času směrem dopředu, nejdříve však na 15.00 hodin.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání na turnaji. Šesté turnaje již na 90% proběhnou v sokolovně v Ďáblicích, kde počítáme i s uskutečněním finalových turnajů TOP16.

 

Jde o turnaje okresní úrovně vhodné i pro neregistrované hráče.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.06.2024