Na úvodní stránku

Písničky TvMiniUni 1 - Flegyho výběr

TAMeK

2015-06-29

Kultura

Přečteno: 1635

Komentářů: 0


Vybíráme pro vás z digitálního servisu Supraphonline.cz - TIP PRO DĚTI


Králíček Flegy z oblíbeného dětského pořadu TvMiniUni má svůj první výběr osmnácti nejoblíbenějších songů.
Od září roku 2013 vysílá Česká televize na ČT: D zábavně vzdělávací pořad s písničkami pod názvem TvMiniUni, který je určený především dětem od 4 do 8 let. Režisérem a spoluautorem pořadu je Janek Jirků (bývalý umělecký šéf divadla Minor a autor mnoha dětských divadelních představení), jenž ve spolupráci s výtvarníkem Hynkem Dřízhalem vytvořil z originálních loutek veselý televizní tým. Děti si během odvysílané první řady (36 dílů) oblíbily pana ředitele Vránu a jeho kolegy: robota Frantu Štajna, Valentinku, Bóďu, prasátko Rochňu a pejsky Jacka a Ajku, kteří s vtipem a někdy i písní odpovídají na jejich záludné otázky. Sympatie dětí má i králíček Flegy - co na všechno říká jen "muc muc".
Hudebně se na programu podílí několik velmi talentovaných muzikantů, přičemž někteří mají s tvorbou pro děti zkušenost, pro jiné je novou výzvou. Mezi autory hudby jsou například: Marek Doubrava, Jan Matásek, Matěj Kroupa a Ondřej Brousek. Texty píší scénáristé pořadu: Richard Malatinský, Zdeněk Jecelín, Petr Vršek a Jan Jírků. Písničky nazpívali loutkoherci: Jiří Kohout, Ondřej Nosálek, Jana Kollertová, Anna Schmidtmajerová

Nahrávka je ke stažení v digitální verzi na: http://www.supraphonline.cz/album/80305-pisnicky-tvminiuni-1-flegyho-vyber

Celková stopáž 36:38, cena stažení: 149 Kč

Nakupování v obchodě Supraphonline.cz je možné po předchozí registraci na základě platné e-mailové adresy, přihlásit se lze rovněž prostřednictvím účtu registrovaného u Facebooku či Googlu. Příjemným bonusem je výběr z mnoha platebních způsobů.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
23.05.2024