Na úvodní stránku

Grand Prix TTC Praha - 2. turnaj stolního tenisu okresní úrovně pro mládež

V sobotu 19. 11. 2016 se koná Grand Prix TTC Praha - turnaj mládeže okresní a rekreační úrovně. Pořadatelem turnaje je TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s. Turnaj se hraje v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice (spojení BUS 103 od metra Ládví). Nejmladší a starší žactvo a dorost hrají od rána od 9 hodin, mladší žactvo bude hrát po skončení dopoledních kategorií cca od 14.00 hodin.

 

Po zkušenosti z 1. turtnaje, kterého se zúčastnilo 40 hráčů, bude připraveno osm stolů (místo původních šesti) a pořadatelský sbor bude posílen o zástupce vrchního rozhodčího. Další člověk bude povolán na prodej občerstvení.

 

Podrobnosti o turnaji a propozice jednotlivých kategoriích najdete na http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php. Na stránce www.pinecvpraze.cz najdete následně i kompletní výsledky turnaje a průběžné výsledky celé série turnajů.

 

Turnaj se koná za podpory MČ Praha 8 a Vše na stolní tenis.

 

Dotazy a informace: Miloslav Fuček - 603 451 965Přidání komentáře k článku Grand Prix TTC Praha - 2. turnaj stolního tenisu okresní úrovně pro mládežNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.06.2024